
Кран кульовий Standart 1/2" ВЗ прямий, латунний, нікельований, PN40, метелик Thermo Alliance
- Готово до відправки
141 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (96) 364-10-30
0732010100У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прямий кульовий кран Thermo Alliance Standart 1/2" ВЗ для води (метелик) SD607NW15PN40 — запірна арматура із латуні з корпусом, покритим шаром нікелю. Затвором служить кулька з отвором. Поворот ручки-метелика на 90° відкриває або закриває протік. Такий кран призначений для роботи в системах гарячого і холодного водопостачання, опалення. Максимальна температура експлуатації пристрою — 120 °C. Різьба — з одного боку виробу внутрішня, з іншого — зовнішня.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermo Alliance |
| Країна виробник | Китай |
| Тип затвору | Кульовий |
| Умовний прохід | 15 мм |
| З'єднання американка | Ні |
| Робоче середовище | Газ, Вода |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Максимальна робоча температура | 120 град. |
| Максимальний робочий тиск | 40 бар |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Покриття | Нікель |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний/вертикальний |
| Колір | Червоний |
| Діаметр крана | 1/2" |
| Тип підключення | внутрішня-зовнішня |
| Вхідний діаметр | 1/2" |
- Ціна: 141 ₴


